poniedziałek, 27 października 2014

Jak uczyć się słówek ?

Kiedy zaczynamy uczyć się jakiegoś języka obcego, chcielibyśmy od razu umieć się w nim porozumiewać, mówić swobodnie - niczym native speaker (fr. un natif). Jednak już na samym początku naszej przygody z językiem obcym często napotykamy na różnego rodzaju przeszkody. Jedną z nich jest brak znajomości słownictwa. To jeden z głównych czynników, który przeszkadza nam w porozumiewaniu się. Jak temu zaradzić? Odpowiedź na to pytanie jest oczywista – trzeba uczyć się słówek! Zasada jest prosta : im więcej słówek znasz, tym łatwiej i swobodniej się wypowiadasz.

Bardzo często nauka nowego słownictwa kojarzy nam się ze żmudnym i długotrwałym procesem, z nieskończonymi listami słówek do „wkucia” i z setkami godzin spędzonymi na ich powtarzaniu. Tak, powtarzanie jest tutaj kluczowym słowem! Nie jest tajemnicą, że język to „pamięciówka”. Żeby zapamiętać jakieś słówko w języku obcym musimy je kilka razy powtórzyć. Im częściej będziemy powtarzać dane słówko tym większe szanse mamy na jego trwałe zapamiętanie.   

Jak zatem uczyć się słówek?  Czy jest jakiś złoty środek, który ułatwi nam proces przyswajania słownictwa i sprawi, że nauczymy się francuskich słówek szybko i „bezboleśnie”? Tak :)
Takim złotym środkiem jest bez wątpienia program komputerowy Profesor Pierre 6.0 Słownictwo wydawnictwa Edgard Multimedia, który z czystym sumieniem mogę polecić. Polecam go nie tylko dlatego, że moim skromnym zdaniem jest to skuteczny program do nauki słownictwa, ale także dlatego, że sam z niego korzystam :)


Czym jest program Profesor Pierre 6.0 Słownictwo? Jest to program komputerowy dzięki któremu opanujemy 10.000 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów w języku francuskim niezbędnych do aktywnej i swobodnej konwersacji z obcokrajowcem. Warto dodać, że do swobodnej konwersacji w obcym języku wystarczy znajomość 3 tysięcy słów.Urozmaicone ćwiczenia i gry językowe zaproponowane przez program nauczą nas pisania, tłumaczenia, rozumienia ze słuchu i poprawnej wymowy.  Poza tym, pozwolą nam na opanowanie francuskiego słownictwa  w sposób łatwy i przyjemny.Ogromną zaletą programu Profesor Pierre 6.0 Słownictwo jest System Inteligentnych Powtórek, dzięki któremu nauka staje się jeszcze szybsza i efektywniejsza, a czas potrzebny na naukę jest skrócony do absolutnego minimum. Czym jest System Inteligentnych Powtórek? To algorytm, który wyznacza optymalne terminy powtórek w oparciu o analizę postępów użytkownika, wszystko po to, aby słówka na stałe pozostawały w pamięci.
Program Profesor Pierre 6.0 Słownictwo przetestowałem na sobie i mogę go polecić z czystym sumieniem. Jest to nie tylko skuteczny, ale również łatwy i przyjemny sposób na naukę francuskich słówek. Dzięki nowym technologiom można uczyć się poprzez zabawę. To czy będziesz w stanie swobodnie porozumiewać się w języku obcym zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Podejmij wyzwanie już dziś i zacznij uczyć się francuskiego słownictwa z Profesorem Pierrem :) Pamiętaj! im więcej słówek znasz, tym łatwiej i swobodniej się wypowiadasz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz