wtorek, 16 grudnia 2014

Życzenia Świąteczne

Moi drodzy,

Święta Bożego Narodzenia (fr. les fêtes de Noël) zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji chciałbym życzyć wam wszystkim już teraz Wesołych Świąt Bożego Narodzenia (fr. Joyeux Noël)  i  Szczęśliwego Nowego Roku (fr. Bonne Année).Gdyby ktoś chciał sprawić mi ogromną frajdę i  wysłać mi świąteczną kartkę z życzeniami (oczywiście po francusku), może to zrobić za pomocą strony: CYBERCARTES.COM . Wysłanie kartki jest banalnie proste:)

2. Wybieramy jakąś ładną kartkę świąteczną i klikamy w nią.Jeśli będzie to kartka animowana najpierw nam się wyświetli zawartość (aby zamknąć animację klikamy na „Fermer”)


3. Następnie klikamy przy Envoyez cette carte: na „par EMAIL”.4. Po kliknięciu wpisujemy w okienko „VOTRE MESSAGE” wiadomość z życzeniami:


5. Po wpisaniu wiadomości, wpisujemy w poniższy formularz swoje dane (żebym wiedział od kogo ta kartka :P) , imię, nazwisko, wasz e-mail. Odznaczcie okienko „Recevoir une confirmation de lecture” (chyba, że chcecie otrzymac potwierdzenie, że kartkę odczytałem) i „Profitez de notre offre promotionnelle...”


6. W Polu „Envoyer a” wpisujecie moje imię i nazwisko, mój e-mail (jakub.pieniazek@wp.pl), wpisujecie datę wysyłki (jaką chcecie, byleby doszło przed świętami :P) i przy następnych dwóch polach klikamy na „NON”. Później akceptujemy warunki korzystania z serwisu (serwis jest darmowy) klikając w okienko przy „J'accepte les conditions générales d'utilisation i na sam koniec klikamy ENVOYER cette carte.

7. Otrzymamy  informację, że wszystko przebiegło poprawnie.


Et voilà! C'est simple comme bonjour!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz